Kom jij ons team versterken? 

14/09/2021  ⋮  

Veraltis is op zoek naar een Office Manager


Kom jij ons team versterken? 

VERALTIS nv is een snelgroeiende projectontwikkelaar van residentieel vastgoed. Om de administratie en klantgerichte dienstverlening te versterken zijn wij op zoek naar een Office Manager binnen Veraltis.

Je komt terecht in een dynamisch bedrijf met een diverse portfolio aan projecten, klanten en kopers. Een gemotiveerd, groeiend team met een aantal projectleiders, collega’s op de verkoop en twee bestuurders, ondersteund door onze interne jurist. Je bent welkom in een bedrijf met een 5-tal medewerkers.

Ben jij de onmisbare schakel in ons team?

Bekijk de vacature op onze website en ontdek of deze job iets voor jou is.

Wij kijken uit naar je sollicitatie!

Wij houden jou graag op de hoogte!

Ontvang exclusieve uitnodigingen voor onze lanceringsevenementen en krijg altijd de laatste updates over onze projecten. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Verplicht veld
Vul een geldig e-mail adres in.
Verplicht veld

Een of meerdere velden bevatten een fout. Probeer opnieuw.

Een of meer velden bevatten een fout. Controleer de velden en druk nogmaals op inschrijven.

Bedankt, u bent succesvol ingeschreven op onze nieuwsbrief!

Veraltis gebruikt jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste algemene voorwaarden en cookieverklaring gelezen te hebben.